در حال جستجو ...
نمایش بیشتر

دوازدهمین سمینار سلامت مادر، جنین و نوزاد

دوازدهمین سمینار سلامت مادر، جنین و نوزاد

دوازدهمین سمینار سلامت مادر، جنین و نوزاد

لزوم مکمل یاری ید در دوران بارداری و  شیردهی مورد تاکید متخصصین حوزه سلامت مادران و نوزادان قرار گرفت.

دوازدهمین سمینار سلامت مادر، جنین و نوزاد با همکاری نظام پزشکی تهران بزرگ و بیمارستان فرمانیه با ریاست پروفسور محمد حسین سلطان زاده برگزار شد.

در این همایش 2 روزه که در روزهای 20 و 21 مهر 1402 در سالن همایش بانک ملت برگزار شد، 50 استاد برتر با ارائه 50 سخنرانی، آخرین اطلاعات روز دنیا در حوزه سلامت بانوان و کودکان را در اختیار بیش از 200 نفر از متخصصین شرکت کننده در این همایش قرار دادند.

شرکت درسا دارو با هدف اطلاع رسانی و توسعه ارتباط با متخصصین سلامت مادرا و فرزند، به عنوان اولین تولید کننده مکمل های حاوی ید در کشور (قرص های یدوفولیک و آی ویتا) در این کنگره حضوری فعال داشت.

                                                       

درسا دارو، در راستای رسالت اجتماعی خود، با باور این که تعریف زندگی سالم با داشتن مادران و کودکان سالم و شاداب در جامعه  تجلی  و معنی پیدا می کند، در زمینه تولید محصولات سلامت محور با مشارکت اندیشه پزشکان و انجمن های علمی مرتبط در کنار اساتید هیات علمی با محوریت اصلی ارتقای سلامت سه قشر آسیب پذیر مادر، جنین و نوزاد که ارکان اساسی جامعه ای هوشمند و پویا می باشد، گام برداشته و تلاش می کند راه امید را از میان سختی ها هموار نماید و بر این باور است که "تولید با کیفیت" برداشتن گامی بزرگ در داشتن کشوری با مادران سالم می باشد.